En iyi Çıplak Siteleri, Çıplak Sohbet, Çıplak Chat, Çıplak Odaları, Çıplak Kanalları, Çıplak Siteleri, Çıplak Sohbet Siteleri

Kızının Çıplak Fotoğrafları Çeken Şahsı Öldürdü 2 Mayıs 2011, Pazartesi

4 sene önce tarafından Haber kategorisi 0 yorum eklendi.

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde kızının çıplak fotoğraflarını çekerek internet ortamında yayınlayan Halil Alagöz’ü öldüren 75 yaşındaki Durhasan S., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Durhasan S. “Yaşananlarını onuruma yediremedim” dedi.

Olay Tarsus’un Girne Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Adana’da ikamet eden Halil Alagöz (51), aslen Tarsuslu olan ve Kilis’te öğretmenlik yapan Meltem S. ile arkadaşlık kurdu ve kadının çıplak fotoğraflarını çekerek internette yayınladı. İddiaya göre Alagöz, kadının fotoğraflarını, ailesinin evinin önüne de attı.
..devam »

Taksimde Çıplak Eylem 13 Aralık 2010, Pazartesi

4 sene önce tarafından Haber kategorisi 0 yorum eklendi.

Biri Amerikalı diğeri Kanadalı iki PETA üyesi kadın, insanların alışveriş listelerinden kürkü çıkarması için soğuk havaya aldırmadan Taksim Meydanı’nda çıplak eylem yaptı.

Çıplak vücutları leopar deseniyle boyanmış kadınlar ellerindeki dövizlerle Taksim Meydanı’nda tur attı. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği eylemde, vatandaşlarda şaşkın gözlerle izledi.

Taksim’de dünyanın en büyük ve saygın hayvan haklarını koruma örgütlerinden olan PETA’nın biri Amerikalı, diğeri Kanadalı iki aktivisti, insanların alışveriş listesinden kürkü çıkarmaları için, vücutlarını leopar deseniyle boyayarak dondurucu havada, eylem yaptı.
..devam »

Çıplak Pozların en Büyük Pişmanlığı 25 Kasım 2010, Perşembe

4 sene önce tarafından Haber kategorisi 0 yorum eklendi.

‘Doktorlar’ dizisinde izlediğimz Yasemin Ergene, bir erkek dergisine zamanında erotik pozlar vermişti.

Ergene bu pişmanlığını şöyle dile getiriyor: “Kamera önünde asla cüretkar rollerde oynamam. O erotik pozlar çok başımı ağrıttı, ailemi üzdü. O pozlardan büyük pişmanlık duyuyorum.”

Çıplak Cesedin Sırrı Çözüldü 1 Temmuz 2010, Perşembe

5 sene önce tarafından Haber kategorisi 0 yorum eklendi.

Çanakkale’de Sarı Çay kenarında dün bulunan çıplak kadın cesedinin Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde hizmetli olarak çalışan 22 yaşındaki Gülüzar Ağcalı’ya ait olduğu belirlendi. Polisin, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldığı erkek arkadaşı 33 yaşındaki A.Y. suçunu itiraf etti.

Sarı Çay’ın İsmetpaşa Mahallesi kesiminde, dün saat 07.00 sıralarında spor yapan vatandaşlar, Troya Köprüsü yakınlarında üzeri karton kutularla gizlenmiş çıplak kadın cesedi görüp, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, esmer, kısa saçlı, 1.60 m. boylarındaki 20-25 yaşlarında olduğu sanılan kadın cesedi üzerinde yaptıkları incelemede başına vurularak öldürüldüğünü belirledi. ..devam »

sohbet chat özlü sözler kitap sözleri chat odaları güzel sözler